Serwis i naprawa samochodów ciężarowych,przyczep,naczep. - sekar

Przejdź do treści
Auto Serwis SEKAR  z siedzibą w miejscowości ŚWIEBODZIN przy trasie S3 i Autostradzie A2 , prowadzi profesjonalny serwis samochodów ciężarowych od 2000 roku. W zakres naszej oferty wchodzi również naprawa naczep  przyczep i maszyn budowlanych.

Dysponujemy przestronnym i specjalistycznie wyposażonym warsztatem, dzięki czemu możemy sprawnie obsługiwać większą ilość pojazdów czy maszyn budowlanych. Stanowiska naprawcze wyposażone są w nowoczesne narzędzia oraz sprzęt do diagnostyki komputerowej. Pozwala nam to szybko wykryć usterkę oraz precyzyjnie ją usunąć. Napraw dokonujemy używając oryginalnych części samochodowych, możemy również zaproponować zamienniki wysokiej jakości. Zaproponujemy Państwu najkorzystniejsze rozwiązania.

Wysoka jakość oferowanych przez nas usług wpływa na zadowolenie naszych Klientów oraz wzmacnia wizerunek firmy SEKAR. Klienci są dla nas najważniejsi, zawsze staramy się sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Działamy z wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowników, która posługuje się urządzeniami o najwyższych standardach.

Solidność, szybkość napraw, gwarancja na wykonaną usługę, przystępne ceny i maksymalnie wydłużone godziny otwarcia serwisu to podstawowe cechy, które nas charakteryzują
Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm posiadających własne floty samochodów ciężarowych.
​Zapewniamy korzystne warunki umów serwisowych oraz terminowość.Wróć do spisu treści